Narzędzia ComperiaLead

Narzędzia

 
 
 

Widgety to narzędzia w formie porównywarek, rankingów oraz skryptów dla „Rata już od ..” Zróżnicowane rodzaje pozwalają w atrakcyjny sposób zagospodarować stronę. Dodatkowo narzędzia można edytować kolorystycznie i zmieniać ich rozmiar. Kody do pobrania w JavaScript oraz PHP.

Czytaj więcej

Kalkulatory - wylicz odpowiednią wartość dla przydatnych informacji przykładowo „Ile zaoszczędzę odkładając regularnie?” Narzędzia możesz edytować kolorystycznie oraz zmieniać ich rozmiar. Kody do pobrania JavaScript, PHP oraz cUrl

Czytaj więcej

Linki - linki tekstowe przekierowują bezpośrednio do formularzy ComperiaLead.pl Możesz je zamieścić na wiele sposobów

Czytaj więcej

Boxy z ofertami - umieść pasaż produktów na swoją stronę! Każdy box możesz edytować a użytkownik poznaje plusy oferty, szczegóły oraz wypełnia formularz.

Czytaj więcej

Bannery - umieść atrakcyjną reklamę w formie banneru na swojej witrynie.

Czytaj więcej

Oferty XML – wybierz produkt, wybierz bank i stwórz własną paczkę na swoją witrynę. Możesz formatować w taki sposób treści aby przedstawiały wybrane przez Ciebie parametry

Czytaj więcej

Moduły – najlepsze rozwiązanie dla korzystających z WordPressa, Joomla bądź Drupal. Dzięki odpowiednim wtyczkom możesz w banalny sposób zaimplementować wszystkie narzędzia na własną witrynę.

Czytaj więcej

API - ComperiaLead API pozwala na tworzenie własnych schematów porównywarek finansowych i pasaży produktów pozabankowych, wystarczy połączyć się z ComperiaLead API i otrzymane dane zaprezentować na swojej stronie w najwygodniejszy sposób dla użytkownika.

Czytaj więcej