Poznaj Program Partnerski ComperiaLead i zacznij zarabiać w Internecie.

Rozpocznij swoją przygodę z programem afiliacyjnym ComperiaLead. Z nami zwiększysz swoje zyski, dzięki atrakcyjnej prowizji. Sprawdź!

Poznaj Program Partnerski
ComperiaLead

ComperiaLead.pl to Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci, dzięki promowaniu produktów finansowych, pozafinansowych i ubezpieczeń. Rozpoczęcie współpracy jest niezwykle proste. Wystarczy, że wyposażysz swoją stronę w narzędzia oferowane przez ComperiaLead.pl lub stworzysz taką stronę zupełnie od nowa. Dzięki współpracy, za każdy poprawnie przesłany do nas formularz otrzymasz prowizję, zależną od wysokości transakcji. Pamiętaj, że jako nasz Partner, przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc dedykowanego konsultanta.

Jak to działa

Dlaczego warto dołączyć do ComperiaLead?

Wsparcie konsultanta

Otrzymasz wsparcie indywidualnego opiekuna, który pomoże Ci przy wyborze i prowadzeniu kampanii.

Program lojalnościowy

Zbieraj punkty w ramach programu i zgarniaj nagrody!

Różne modele rozliczeń

Sam zdecyduj, który model rozliczenia będzie dla Ciebie najlepszy: CPL, CPS, CPC.

Duży wybór produktów

Wśród produktów do promowania, znajdziesz kampanie wielu renomowanych instytucji finansowych i pozabankowych.

Przyjazny panel administracyjny

Bądź na bieżąco ze statystykami, sprawdzaj nowe kampanie i aktualne konkursy dla wydawców.

Narzędzia

Wybierz narzędzie, do promowania produktów, oferujemy m.in. linki, banery, strony www, mailing.

kampanii
w ofercie

zarejestrowanych
wydawców

przekazywanych
wniosków miesięcznie

lat doświadczenia
na rynku

Jakie produkty możesz promować?

Produkty finansowe

Zainteresowanie klientów kontem osobistym, kredytem gotówkowym czy własną kartą kredytową nigdy nie spada. Dzięki temu możesz liczyć na skuteczność swoich kampanii.

Produkty pozabankowe

Osoby, którym zależy na szybkim i łatwym otrzymaniu finansowania często korzystają z oferty instytucji pozabankowych. Brak formalności to najczęstsza motywacja klientów sięgających po tego rodzaju pożyczki.

Ubezpieczenia

Wielu z nas dba o bezpieczeństwo, warto więc promować produkty dotyczące ubezpieczeń, m.in. dotyczące życia prywatnego, komunikacji, nieruchomości, turystyki czy ubezpieczenia dla firm.

Nasi partnerzy

F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania

To Platforma udostępniająca narzędzia, dzięki którym możesz zarabiać. W jaki sposób to działa? Współpracujemy z Reklamodawcami, którzy za pośrednictwem ComperiaLead promują swoje produkty. Umieszczając na swojej stronie nasze narzędzia (takie jak linki, porównywarki, banery, widgety, kreacje mailingowe) możesz dotrzeć do potencjalnych Klientów zainteresowanych produktami Reklamodawcy. Za kontakt pozostawiony przez Użytkownika lub za zrealizowaną sprzedaż Reklamodawcy płacą nam wynagrodzenie którym my dzielimy się z Wydawcami, czyli z Tobą!

Wysokość należnego wynagrodzenia naliczana jest na podstawie stawek dla poszczególnych produktów dostępnych w Tabeli Prowizji. Aktualne informacje na temat bieżącego rozliczenia oraz podsumowanie wynagrodzenia wypłaconego sprawdzisz w Twoim Panelu Administracyjnym w zakładce Wynagrodzenia .

Jedynym warunkiem, aby zostać naszym Partnerem jest akceptacja Regulaminu ComperiaLead.pl podczas rejestracji. Nie wymagamy dodatkowych umów ani doświadczenia. Program Partnerski jest skierowany zarówno do firm, jak i do osób fizycznych.

Jeśli jesteś doświadczonym Wydawcą, otrzymasz duży wybór kampanii zarówno finansowych jak i pozafinansowych. Jeśli jesteś początkujący, poznasz nową branżę od podszewki. W ramach współpracy nasi Partnerzy otrzymują bezpłatne subdomeny, możliwość prowadzenia własnego bloga, wsparcie dedykowanego konsultanta, dostęp do szerokiej gamy narzędzi, dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych korzyści.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie https://www.comperialead.pl/rejestracja.html, uzupełniając formularz podstawowymi danymi. Każde nowoutworzone konto musi zostać zaakceptowane przez naszego Administratora. Teoretycznie proces może trwać do 48 godzin roboczych, ale robimy to znacznie szybciej

Od momentu aktywacji Twojego Konta przez naszego Administratora otrzymasz nieograniczony dostęp do produktów oraz narzędzi ComperiaLead.pl. Bardzo ważne jest, abyś podczas pierwszego logowania do Panelu Administracyjnego dodał i skonfigurował bezpłatną subdomenę lub dodał swoją własną stronę, na której będziesz mógł zamieścić nasze narzędzia oraz promować produkty. Wszystko to zrobisz w zakładce Moje domeny.

Następnie rozpocznij aktywną promocję. Możliwości są nieograniczone, możesz wykorzystać w tym celu m.in. strony www, fora Internetowe czy media społecznościowe. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać regulaminów stron, na których promujesz swoje domeny!

Skontaktuj się z nami

Korepondencja

Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa

Telefon

+48 22 642 91 19

Email

kontakt@comperialead.pl
konsultant@comperialead.pl

Kiedy pracujemy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00